mr | SayKoMedya

Mehmet Rıza

Yeğenim Mehmet Rıza, yıllar önce çektiğim video ve fotoğraflarla şimdi burada.  Bu fotoğraf ve videoları 14 Eylül 2007 tarihinde, bir öğle vakti çektim. Kız çocuklarını gerçekten çok fazla severim ama, Mehmet Rıza, çok sevdiğim nadir sayıda erkek çocuklarından sadece biri, ayrıca benim yeğenim. İnanın yeğenim olduğu için değil, benim bu düşüncemi değiştirdi Mehmet Rıza. Kız çocuklarına olan […]

Su & Mr

Canımdan çok sevdiğim yeğenlerim Su ve Mehmet Rıza, kısaca Su&Mr. Çektiğim fotoğraf ve videoları, bu slaytı yaparken kullanmaya çalıştım. Umarım güzel olmuştur. Mehmet Rıza’nın çılgın hareketleri videonun yarısından sonra geliyor. Sıkılmayın ve izleyin lütfen.

Su – Mehmet Rıza – Deniz

Su – Mehmet Rıza – Deniz. Unutulmaz günler bunlar. Birlikte güzel günler geçirdiğimiz tatlı yeğenlerim, bu görüntülerle nasıl da mutlu olduklarını adeta kanıtlıyorlar. Mehmet Rıza zaten hep sıradışı olma peşinde, farketmeli onu herkes. Su zaten benim Prensesim. Deniz de geç kalmış bir Prenses. İzleyin, seveceksiniz.

SU – MR

Su ve Mehmet Rıza. 2010 yılında Dikili’de çektiğim fotoğraf ve videolardan oluşan bir slayt hazırladım. Umarım beğenirsiniz..