su | SayKoMedya

Su & Mr

Canımdan çok sevdiğim yeğenlerim Su ve Mehmet Rıza, kısaca Su&Mr. Çektiğim fotoğraf ve videoları, bu slaytı yaparken kullanmaya çalıştım. Umarım güzel olmuştur. Mehmet Rıza’nın çılgın hareketleri videonun yarısından sonra geliyor. Sıkılmayın ve izleyin lütfen.

Su ve Amcası

Su’yu anaokuluna gittiği yıllarda okuldan almıştım o gün. En iyi arkadaşının kim olduğunu sorduğumda Seyfi Amcam demesi inanılmaz mutlu etti beni. 30 Nisan 2007 tarihinde çektiğim bir video.

Su – Mehmet Rıza – Deniz

Su – Mehmet Rıza – Deniz. Unutulmaz günler bunlar. Birlikte güzel günler geçirdiğimiz tatlı yeğenlerim, bu görüntülerle nasıl da mutlu olduklarını adeta kanıtlıyorlar. Mehmet Rıza zaten hep sıradışı olma peşinde, farketmeli onu herkes. Su zaten benim Prensesim. Deniz de geç kalmış bir Prenses. İzleyin, seveceksiniz.

Su ve Pink Floyd

Yine Su, benim tatlı Prensesim, 11 Aralık 2003, saat 13.00 Yine Pink Floyd aşılama çalışmaları. Bunun gibi çok var, efsane grubun tanıtılma çalışmaları. Yeni nesile verilecek en uygun yaşam felsefesi diye düşünüyorum ben bu olayı. Yaşam felsefesi, bazı kesimler tarafından yanlış algılanıp, “hayatı belli kalıplara sokmak” şeklinde benimsenir. Aslında gerçek olan, hayatı belli erdemlere ve […]

Su ve Pink Floyd

9 Aralık 2003 günü, saat 17.30 Sevgili yeğenim Su. Yıllar önce kalitesiz bir kamerayla, kalitesiz çekilen görüntüler. Ama benim için o kadar berrak ve net ki!!..  Pink Floyd’u tanıması, sevmesi ve uzun yıllar dinleyebilmesi için, Seyfi amcası tarafından ciddi bir aşılanmayla karşı karşıya. 😀 Ama halinden pek şikayetçi değil 🙂

SU – MR

Su ve Mehmet Rıza. 2010 yılında Dikili’de çektiğim fotoğraf ve videolardan oluşan bir slayt hazırladım. Umarım beğenirsiniz..

Bebeğim Su söylüyor

Bebeğim Su, Acdc‘nin Highway to Hell parçasını söylüyor.

Su, Madonna’dan Bir Parça Söylüyor

Su, bu videoda Madonna’nın Hang Up parçasını söylüyor.

Pages:123»