Hakkımda | SayKoMedya

Hakkımda

Kısaca Ben

1961 yılı Kasım ayında Mudanya’nın şirin beldesi Zeytinbağı’nda doğdum. Hayat hikayemle sizleri sıkmak istemiyorum. Kısa geçelim isterseniz. Bursa’ya gelip, sürekli olarak bu güzel şehirde yaşamaya başladığımda henüz 6 yaşıma girmiştim.  Sonra doğal olarak büyüdüm tabii. 21 yaşıma geldiğimde Bursa Belediyesi’nde  işe alındım, göreve başladım ve 33 yaşımda da Bursa Büyükşehir Belediyesi’nden emekli oldum. Bursa Belediyesi o yıllarda Büyükşehir değildi, ben emekli olana kadar Büyükşehir yaptım Bursa’yı. Şaka bir yana Bursa’yı, ben emekli olana kadar Büyükşehir yaptılar. Ama bence Bursa, zaten büyüktü, sonradan farketmiş olmalılar. Neyse.. Şimdi diyeceksiniz ki sen neden sadece 12 yıl çalıştın da emekli oldun..! Önemli bir konu tabi, ortopedik engelliyim ben. Yasaların bana vermiş olduğu bazı haklara dayanarak emekli oldum kısa sürede. Sağolsunlar, bana bu hakkı vermişler. Kendimle barışık biri olduğum için samimi cümlelerle ifade etmeye çalışıyorum kendimi.

Çocukluğumdan beri bir fotoğraf tutkum var bir de benim. Hiç unutmam boynuma astığım mika bir fotoğraf makinesi ile onu bunu çekiyordum. Hatta içine takılan filmleri bile hatırlıyorum. Arkasında pembemsi bir kağıdı olan ve takıldığı makineye göre 12 ya da 16 poz çekebilen filmler. Benim makinem 16 poz çekiyordu bu arada.

Bu kişisel web sitemde sizlerle, yılların birikimi olan, geçmişten günümüze kadar gelen fotoğraf ve video birikimlerimi de paylaşmayı amaçlıyorum. Sonra bir de müzik, film, eğer başarabilirsem haber ve benim beğenilerimle, ilgilendiklerimle ilgili paylaşımlar yer alacak bu sitede, hepsi benim ürünüm olmayacak tabi ki. Umarım sizi sıkmadan bir şeyler yapmaya çalışırım. Sizlerin, olumlu ya da olumsuz eleştirileriniz beni mutlu eder. Onlara ihtiyacım olacak. Çünkü en doğruyu, siz değerli ziyaretçilerimle, takipçilerimle bulacağımı biliyorum. Burada olduğunuz için teşekkür ederim.

SAYGILARIMLA

One Response to “Hakkımda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir