Tirilye'de Nerede Kalınır | SayKoMedya

Tirilye’de Nerede Kalınır

Maviyle yeşilin buluştuğu yerde, deniz havası ve zeytin ağaçlarının oksijeninin kesiştiği noktada bulunan şirin bir belde Tirilye. Doğallığını hiç yitirmemiş olması, sit alanı olmasından kaynaklanıyor olmalı. Yerleşime açık bir yer. Bu yüzden gittiğiniz her yerde tarihi bir eserle karşılaşmanız mümkün. Sahil restoranlarının çok az ötesinde deniz var. Rüzgarın estiği yöne doğru Tirilye‘nin denizi bir başka temizleniyor. Dar sokakları ve tarih dolu mekanları, farklı imkanlar sunuyor ziyaretçilerine.

Siz de şehrin yoğunluğundan bunalıp sakin ve huzurlu bir yer arıyorsanız, size önerimiz Tirilye Pansiyon. Pansiyon, merkezi konumda olup, restaurant ve cafelere yakındır. Ayrıca wireless bağlantısı bulunmaktadır. Önerilerden sadece biri bu. İnanın gidip hemen geri dönülecek bir yer değil Tirilye. Orası yıllardır yaşadığım, büyüdüğüm, güzel anılarımı bıraktığım, aslında bırakamadığım ve sürekli gidip geldiğim, gurur duyduğum, huzur bulduğum memleketim. Tirilye Pansiyon ve diğerlerine ulaşabilmeniz için ayrıntılı bilgiler aşağıda…

Hotel Tirilye

Oda Özellikleri: Banyo, Eşya Dolabı, Fön Makinesi, Havlu, İnternet, Klima, Oda Temizlik, Televizyon, Tuvalet, Uydu Yayını.

Tesis Özellikleri : 7/24 Açık Ön Büro, Bahçe, İnternet, Oda Servisi, Otopark, TV Odası, Ücretsiz Gazete, Uyandırma Servisi.

Telefon: 0224 563 22 20

Tarhan Butik Otel

Oda Özellikleri : Banyo, Eşya Dolabı, Fön Makinesi, Havlu, Internet, Klima, Mini Bar, Oda Temizlik, Telefon, Televizyon, Tuvalet, Uydu Yayını.

Tesis Özellikleri : 7/24 Açık Ön Büro, Bahçe, Bar Cafe, Internet, Oda Servisi, Otopark, Restaurant, Sigara İçilmeyen Oda, TV Odası, Ücretsiz Gazete, Uyandırma Servisi.

Telefon : 0224 563 26 66

Tirilye Pansiyon

Oda Özellikleri : Fön Makinesi, Havlu, Internet, Televizyon, Tuvalet.

Tesis Özellikleri : 7/24 Açık Ön Büro, İnternet.

Telefon : 0224 563 22 15

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.